Provoz mateřské školy

Zuzana Křivancová  |   156x  |

Provoz mateřské školy  je od 6:30 hodin - do 16:30 hodin.

Vyzvedávání dětí po obědě: od 12:00 hodin - do 12:15 hodin.

Vyzvedávání dětí odpoledne: od 14:15 hodin.

Rodiče osobně předávají děti učitelce do třídy.

Děti se od příchodu do mateřské školy postupně zapojují do různých aktivit a činností, které právě v danou chvíli probíhají nebo si zvolí hry dle vlastního výběru.

Při předávání dětí rodiči učitelce je vytvořen prostor ke sdělování důležitých informací, souvisejících se zdravotním stavem dítěte i jeho celkovém naladění apod.

OD 1.9.2017 JE POVINNÁ předškolní docházka pro děti V POSLEDNÍM ROCE PŘED NÁSTUPEM do ZŠ A děti S ODKLADEM ŠKOLNÍ DOCHÁZKY

V naší MŠ od 8:00 - 12:00 hod.

Omlouvání nepřítomnosti dětí je upřesněno ve ŠŘ MŠ.

Rodičům ostatních dětí nejstarší věkové skupiny doporučujeme nástup do 8:00 hodin z důvodů:

• včasného zapojení do hlavního dopoledního vzdělávacího programu - TVP
  • zajištění postupného navykání na pravidelný režim nastávajícího "školáka".