Veselá MŠ

Žádost o ošetřovné z důvodu uzavření školy od 14.10.2020

26.října 2020  |   Zuzana Křivancová  |   138x  |

Žádost o ošetřovné z důvodu uzavření školy od 14.10.2020

Na stránkách cssz.cz  je interaktivní formulář – žádost o ošetřovné. Pravděpodobně jde vyplnit pouze na jejich stránkách a vytisknout, protože se po zaškrtnutí  jedné z variant má vygenerovat číslo žádosti. Jsou tam 2 varianty, jedna pro nový začátek a druhá pro pokračování další měsíc.

tiskopis - https://eportal.cssz.cz/web/portal/tiskopisy-zoppd-m