UZAVŘENÍ MŠ - karanténa Covid 19 PRODLOUŽENA DO 2.11.2020

26.října 2020  |   Zuzana Křivancová  |   77x  |

vzhledem k zjištěné pozitivitě daného dítka, o kterém jsme vás již informovali (bylo a je absolutně bez příznaků), přibylo další, jehož pozitivitu nám ale zákonný zástupce nenahlásil.

Z důvodu pozitivních výsledků těchto dvou dětí, musí všichni, kteří byli s těmito dětmi 21.10.2020 v kontaktu a v sobotu testováni nebyli, na testy a to již individuálně. Všichni, kterých se to týká, byli telefonicky kontaktováni.

Ostatní děti již opakovaně na testy nemusí, ale karanténa se jim prodlužuje do 2.11.2020.

Pokud by se u těchto dětí vyskytly nějaké potíže, dle pokynů hygieny kontaktujte pediatra a ten určí, jak máte dál postupovat.

Prosíme rodiče, aby nás informovali o výsledcích testů a případných změnách ve zdravotním stavu dětí.

Od 3.11.2020 MŠ opět v provozu.

Děkujeme a přejeme VŠEM, ať je zdraví neopouští.

Veverky