UZAVŘENÍ MŠ - karanténa Covid 19 od 9.12.2020

8.prosince 2020  |   Zuzana Křivancová  |   317x  |

paní učitelka má test na covid-19 bohužel pozitivní.

Od zítřka bude MŠ uzavřena z důvodu karantény.                                                                                                                                                                                                     Další podrobnější informace, které obdržíme zítra od hygieny, zde okamžitě zveřejníme.

Mrzí nás, že pro vás nemáme lepší zpravy.                                                                                                                   Z.Křivancová                                                                                                                                                                                                                                                                 ředitelka školy