Veselá MŠ

Pozvánka na besedu: Proč děti potřebují znát pohádky

15.února 2021  |   Zuzana Křivancová  |   28x  |

Pozvánka na besedu: Proč děti potřebují znát pohádky (24.3. 2021)

Dobrý den,

zveme Vás i rodiče vašich žáků na diskuzní besedu na téma Komunikace ve výchově – Proč děti potřebují znát pohádky, vyprávět příběhy a seznámit se s historií rodiny?

Naším hostem bude PhDr. Lenka Průšová, PhD, vysokoškolská profesorka, lektorka a uznávaný odborník na problematiku dětí a mládeže.

Vstup je zdarma prostřednictvím registrace na tomto linku (viz níže).

Téma: Komunikace ve výchově – Proč děti potřebují znát pohádky, vyprávět příběhy a seznámit se s historií rodiny?

Lektor: PhDr. Lenka Průšová, PhD

Termín: 24. 3. 2021

Čas: 18:00 do 20:00

Místo: online setkání

Platforma: Microsoft Teams

Přihlášení na setkání:  https://forms.gle/DU6fgkKf3tu8kQQe7

Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

Událost je realizována v rámci projektu MAP Jablonecko II Místní akční skupinou Podještědí, s podporou Magistrátu města Jablonce nad Nisou a DDM Vikýř.

Smyslem setkání je umožnit rodičům diskuzi s odborníky v oboru pro podporu procesu vzdělávání, výchovy a učení.

komuni~1.pdf
(pdf, 1064kb)