Odpoledne v MŠ - zveme rodiče a děti na aktivní setkání s odborníkem 3.6.2021 + 17.6.2021

27.května 2021  |   Zuzana Křivancová  |   93x  |

27.5.2021

zveme Vás i děti na teoreticko - praktické setkání s rodiči a dětmi, při kterém si vaše děti vyzkouší plnění zadaných úkolů, při kterých bude kladen důraz na prvky školní zralosti, před vstupem do ZŠ.

Rodiče budou při některých činnostech s dětmi spolupracovat a při některých jen pozorovat, jak jsou děti schopny reagovat na zadání úkolu a jeho splnění.

Setkání rodičů s odborníkem přiblíží i problematiku sociální zralosti dětí před vstupem do ZŠ. Dozví se, co by mohlo být pro děti náročné, problematické, co by měly zvládnout, a proč.

Termín setkání

3.6. od 16:00

17.6. od 16:00

Prosím, vyberte si termín, který Vám vyhovuje a potvrďte ho třídní učitelce do 31.5.2021.