Konzultace pro rodiče budoucích školáků

17.února 2021  |   Zuzana Křivancová  |   32x  |

INFORMACE PRO RODIČE,

kteří půjdou v letošním roce se svými dětmi k zápisu do ZŠ

Vážení rodiče, vzhledem k situaci nemůžeme uskutečnit „ptací odpoledne“, ale nabízíme telefonickou konzultaci a to ve dnech

23.2. 2021 a 24.2.2021 od 14:30 – 17:00 na telefonu:

Třída Sluníčka – 770 171 058 Fuchsová Hana

Třída Motýlci – 778 056 140 Křivancová Zuzana

Pokud chcete pro své dítě odklad školní docházky nebo si nejste jisti svým rozhodnutím, konzultace Vám může pomoci.

Pro žádost o odklad školní docházky je potřeba vyjádření PPP a pediatra, které zanesete v den zápisu do ZŠ.