Veselá MŠ

KARANTÉNA - TESTOVÁNÍ - INFORMACE

9.prosince 2020  |   Zuzana Křivancová  |   485x  |

KARANTÉNA – TESTOVÁNÍ - INFORMACE

všechny děti, které byly přítomné dne 7.12.2020 ve školce, musí být od 9.12.2020 do 18.12.2020 v karanténě a musí se dostavit na testy, které zajistila KHS opět odběrovou sanitkou v areálu MŠ.

TESTOVÁNÍ PROBĚHNE DNE 13.12.2020 (NEDĚLE) od 10:00 hodin.

KHS by měla telefonicky kontaktovat všechny zákonné zástupce dětí, které mají být testovány.

UPOZORNĚNÍ: V případě potvrzení dalších pozitivních testů u dětí/zaměstnanců by byla karanténa dle pokynů KHS prodloužena.

Prosím, sledujte i nadále webové stránky MŠ.