Distanční vzdělávání 1. týden předškoláci

2.března 2021  |   Zuzana Křivancová  |   147x  |  

Aktuální informace k distančnímu vzdělávání.

Doporučené činnosti a úkoly k distančnímu vzdělávání budeme i nadále zveřejňovat na webových stránkách. Předškolní vzdělávání v posledním roce před nástupem do ZŠ je povinné, povinná je i jeho distanční podoba.

Zpětnou vazbu o průběhu a plnění doporučených činností a úkolů (foto), můžete zasílat na Viber, WhatsApp tel. kontakt 778056140, 770171058, školkový email (prosíme max. 2-3 fotografie za týden). Fotografie zveřejníme na webu, jsou tam již fota z podzimních/zimních měsíců domácích činností dětí. Zpětná vazba by měla být doručena alespoň jednou týdně. Děti si z nabídky v příloze mohou vybírat, předpoklad je, že by měly každý den splnit 1-2 úkoly z různých vzdělávacích oblastí.


V případě zájmu zákonného zástupce dítěte vzdělávajícího se v povinném předškolním roce o zajištění obědů v souladu s doporučením MŠMT, musí tuto skutečnost sdělit nejpozději do pátku 5. 3. 2021 do 8 hod. ráno mailem ředitelce školy na školkový email - arbesova.materskaskola@seznam.cz. Předem upozorňujeme, že obědy nebude zajišťovat naše mateřská škola, ale pro všechny MŠ na území města bude v případě zájmu rodičů vařit a vydávat obědy jedna centrální školní jídelna. Cena oběda bude i vzhledem k výdeji do jednorázových obalů jistě odlišná.

Soubory ke stažení

navrhy cinnosti k novemu projektu.docx
(docx, 910kb)
Stáhnout soubor
stranky msmt.docx
(docx, 12kb)
Stáhnout soubor
ucebnice.online.docx
(docx, 13kb)
Stáhnout soubor
Grafika
Aktuality
Zveřejněno: 8.9.2020
Nové webové stránky

Spustili jsme nové webové stránky naší MŠ!

Zveřejněno: 1.9.2020
Vítejte na stránkách naší mateřské školy

Těší nás, že jste zavítali právě k nám. Naše mateřská škola se nachází v klidné části města, blízko lesa a přehrady a naším cílem je společně s rodiči a dětmi budovat přátelské prostředí, ve kterém nám všem bude příjemně.

Od 1. 2. 2020 se naše mateřská škola rozšířila o dvě další třídy v nově postavené budově v areálu mateřské školy.

Zobrazit vše

Grafika
Anketa
Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.