Den otevřených dveří 17.4.2021- ZRUŠEN

13.dubna 2021  |   Zuzana Křivancová  |   47x  |

vzhledem k mimořádným opatřením MZČR, nelze uskutečnit v sobotu, dne 17.4.2021 v mateřských školách Den otevřených dveří.

Nahlédněte do Fotogalerie, kde si z fotografií ze zážitkového vzdělávání, můžete vytvořit představu o zaměření na zážitkovou pedagogiku v naší MŠ a částečně uvidíte i prostory tříd.

Pokud nám situace dovolí, rádi vás mateřskou školou provedeme i později.

Těšíme se na všechny, kteří se k nám k zápisu chystají.