AKTUALIZACE! Vyhlašujeme materiální sbírku na pomoc Jižní Moravě

30.června 2021  |   Zuzana Křivancová  |   55x  |

30.6.2021

všem, kteří jste na sbírku přispěli, moc děkujeme, vše bude předáno potřebným.

V současné době mají v postižených oblastech sklady plné, ale jsme domluveni, že se vše se odveze na místo koncem srpna.

Ještě jednou všem přispěvatelům MOC DĚKUJEME !

27.6.2021

aktualizujeme potřeby do postižených oblastí.

Oblečení - pouze na kojence + pleny, vlhčené ubrousky, zásypy, krémy na opruzeniny, kojenecká výživa, Sunar apod.

Hygienické potřeby, baterky, baterie, powerbanky, čelovky, pracovní rukavice, opalovací krémy, slumeční a ochranné brýle, repelenty, jednorázové příbory, nádobí, kšiltovky, prodlužky, zámky, malé plynové bomby - vařiče

zdravotnický materiál - desinfekce kůže a ran, obvazový materiál, náplasti

Přikrývky, spacáky

25.6.

chceme reagovat na vzniklou situaci na Jižní Moravě a vyhlašujeme materiální sbírku ve dnech 28.6. - 30.6.2021.

Pokud byste se chtěli do materiální pomoci zapojit, můžete v těchto dnech do MŠ přinášet oblečení - dospělé, dětské, kojenecké (vše čisté a nezničené), přikrývky, deky, polštáře, ručníky, hračky - vše prosíme v uzavřených igelitových taškách, pytlích, krabicích.

Ve středu bude zorganizován hromadný odvoz do postižených oblastí.

Všem, kteří chtějí pomoci, předem velmi děkujeme.

Kolektiv MŠ