3.5.2021 otvíráme školku pro všechny děti

29.dubna 2021  |   Zuzana Křivancová  |   67x  |

3.5.2021 Otvíráme školku

Děti se nebudou testovat, ani nemusí nosit roušky!

dle Metodického pokynu MZČR a MŠMT je pobyt třetí osoby v MŠ povolen pouze v nutném případě a to pouze na dobu nezbytně nutnou (doprovod dětí).

Žádáme tedy rodiče (doprovod dětí), aby děti doprovázela nebo vyzvedávala pouze jedna osoba!

Věříme, že se vše už brzy vrátí do „starých kolejí“ bez omezení. Nyní se už moc těšíme,  že vás všechny a hlavně vaše děti opět uvidíme.

Na viděnou v pondělí