13.9.2021 se těšíme na všechny děti

9.září 2021  |   Zuzana Křivancová  |   27x  |

v pondělí 13.9.2021 se těšíme na všechny děti a věříme, že konečně zahájíme školní rok jak se patří.

Rozdělení dětí do tříd najdete na vchodových dveřích jednotlivých tříd, při příznivém počasí na tabuli u vstupu do areálu MŠ.

Pár informací k provozu:

Dle pokynů MŠMT

*může doprovod dítěte pobývat v prostorách MŠ - do šatny dětí, pouze po dobu nezbytně nutnou na předání a vyzvednutí dítěte

*vstup do budovy pouze s ochranou dýchacích cest

*dítě doprovází do šatny vždy jen jedna osoba

*děti nepotřebují roušky

*děti s příznaky onemocnění musí zůstat v domácím léčení

PROVOZ MŠ:

RÁNO:  děti ze třídy Motýlků se budou scházet od 6:30 - 7:30 hodin ve třídě Broučků, od 7:30 ve třídě Motýlků.

ODPOLEDNE: děti ze třídy Motýlků se budou rozcházet ve třídě Broučků.

RÁNO: děti ze třídy Berušek a Sluníček se ráno schází od 6:30 ve svých třídách

ODPOLEDNE:  děti ze třídy Sluníček  se budou od 16:00 rozcházet ve třídě Berušek

Podrobnější informace vám poskytnou třídní učitelky.

Těšíme se na viděnou v pondělí

Kolektiv MŠ