DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ - přímý online přenos z Naivního divadla Liberec.

10.prosince 2020  |   Zuzana Křivancová  |   65x  |

Vážení rodiče, vzhledem k uzavření MŠ, přeposílám odkaz na možnost shlédnutí loutkové pohádky Naivního divadla Liberec.                                                                                                                                                                                Aby si letošní (nezvyklý) adventní čas mohly užít i malé děti, rozhodl se pan náměstek Mánek zajistit pro mateřské školy loutkové představení.  Půjde o přímý online přenos z Naivního divadla Liberec.

Snad si děti užijí pohádku i z domova. Přejeme krásný zážitek.

Půjde o přímý online přenos z Naivního divadla Liberec dne 11.12.2020

NAIVNÍ DIVADLO LIBEREC

TERMÍN: 11. 12. 2020

ČAS: 9:30-10:30

NÁZVY POHÁDEK:

• Tři přadleny (cca 25 min.)
  • Jak chodil Kuba za Markytou (cca 25 min.)

ODKAZ NA STREAM: https://youtu.be/qvPrUctBIPs