Lyžařský výcvik 2023 - Bedřichov

25.ledna 2023  |   Zuzana Křivancová  |   25x  |

Lyžařský výcvik – školička, pro děti z Motýlků a Sluníček,

doplnit lze případně nejstaršími dětmi z Broučků

(info u třídních učitelek)

30.1.2023 – 3.2.2023 od 13:00 – 16:00 hodin

Jednatel

Lyžařská škola SKP BEDŘICHOV

Jansa Jaroslav

Tel. 606277522

www.skipolicie.cz

Základní cena 5ti denního  lyžařského výcviku vypočtena na 3 100kč

Půjčení lyžařského vybavení /boty, lyže, přilba /po dobu trvání kurzu - 500kč.

Bohužel i naše lyžařská škola musela upravit ceny vzhledem k rostoucím nákladům, zejména energií a dopravy dětí na lyžařský kurz. Cena je vyšší pouze o nezbytné provozní náklady, tak aby bylo vůbec možné udržet lyžařskou školu pro letošní rok v provozu s vidinou další zimní sezóny, kdy snad bude celková situace příznivější a pro rodiče nebude tak obtížné dopřát dětem lyžování, radost ze sněhu a pohybu na čerstvém vzduchu.

Pro každou mateřskou školku a školu je cena mírně rozdílná, s ohledem na vzdálenost od našeho ski areálu v Bedřichově.

Úhrada kurzu je možná v hotovosti, peníze vybere MŠ a předá v den nástupu kurzu se seznamem dětí vedoucímu lyžařské školy.

Nebo převodem na účet, nejpozději v týdnu před lyžařským kurzem ve středu /odeslat/

Na číslo účtu 1000253002/5500

Do poznámek pro příjemce uvede odesílatel

Jméno a příjmení - účastníka kurzu

Název mateřské školky

Město, ulici nebo Obec, ve které se školka nachází (Např. Jan Novák, MŠ Arbesova, JBC)

V případě že by nebylo možné ve Vašem termínu uskutečnit naplánovaný lyžařský kurz zejména z důvodu Covid omezení nebo nedostatku sněhu se vrací PLNÁ VÝŠE ZAPLACENÉ ČÁSTKY KURZU!!!! bez jakéhokoliv storna a poplatků.

MŠ zajistí dětem odpolední svačinu + teplý čaj.

Děti se vrací z Bedřichova zpět do MŠ cca na 16:30, nechají si lyžařskou obuv ve školce u topení na druhý den a odchází s rodiči domů.

Na výcviku po celou dobu kurzu na děti dohlíží jen instruktoři, a proto zvažte samostatnost vašeho dítěte.

Prosím o závazné přihlášení dětí do pátku 27.1. do 9:00 hod. u třídních učitelek.

Zveřejněno: 2.6.2022
OZNÁMENÍ O KONÁNÍ ZVLÁŠTNÍHO ZÁPISU

DO PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023 PODLE § 2 ZÁKONA Č. 67/2022 SB. (LEX UKRAJINA ŠKOLSTVÍ)

Повідомлення про спеціальний запис до дошкільного навчального закладу на навчальний рік 2022/2023 згідно з § 2 Закону № 67/2022 Зб. («лекс Україна» - освіта)

Dokument.docx
(docx, 19kb)
Zveřejněno: 28.3.2022
Zápis 2022
Zveřejněno: 24.3.2022
Zápis do MŠ 2022

Zápis do mateřské školy proběhne 12. května 2022 - 8 - 16 hodin.

Nově bude tento rok spuštěna elektronická přihláška, která se v současné době teprve připravuje.

Sledujte naše webové stránky, kde se dozvíte aktuální informace.

K zápisu dětí potřebujete: Občanský průkaz pro prokázání trvalého bydliště v Jablonci nad Nisou

Potvrzení o očkování dítěte ne starší 3 měsíce,

vytiskne se vám zároveň s online přihláškou

Rodný list dítěte

Den otevřených dveří -  středa 27.dubna 2022 - od 15:30 do 17:00 hodin

Rodiče a děti si mohou prohlédnout třídy v obou budovách, popovídají si s paní učitelkou o tom, co je zajímá - připravte si otázky. Prohlídky školky budou umožněny po skupinkách, vždy s paní učitelkou. Těšíme se na vás.

Zveřejněno: 1.9.2021
PROJEKT Šablony III. EU