KARANTÉNA - aktualizace 4.2.

3.února 2022  |   Zuzana Křivancová  |   114x  |

3.2.2022

bohužel avizovaná PCR pozitivita se u daného dítěte potvrdila.

Děti, které byly dne 2.2.2022 přítomny ve třídě Motýlků a Broučků musí od zítřka 4.2. - pondělí 7.2. do karantény.

Do karantény nastupují i pedagogové, proto budou třídy i pro ostatní děti do pondělí 7.2.2022 uzavřeny. Pokud se nevyskytne další případ, který by karanténu prodloužil, opět se sejdeme v úterý 8.2.2022.

Všem zákonným zástupcům dětí, které měly rizikový kontakt, přijde během zítřejšího dne sms od hygieny.

Pro rodiče ze třídy Berušek

Výsledky avizovaného PCR testu u dítěte ze třídy Berušek zatím nemáme, dozvíme se pravděpodobně během zítřka.

Děti tedy zítra do školky zatím mohou.

Prosím sledujte všichni aktualizaci informací na webových stránkách.

Děkujeme a přejeme všem pevné zdraví

4.2. 2022

PCR test dítěte ze třídy Berušek je NEGATIVNÍ - třída bude fungovat bez omezení.

Zveřejněno: 28.3.2022
Zápis 2022
Zveřejněno: 24.3.2022
Zápis do MŠ 2022

Zápis do mateřské školy proběhne 12. května 2022 - 8 - 16 hodin.

Nově bude tento rok spuštěna elektronická přihláška, která se v současné době teprve připravuje.

Sledujte naše webové stránky, kde se dozvíte aktuální informace.

K zápisu dětí potřebujete: Občanský průkaz pro prokázání trvalého bydliště v Jablonci nad Nisou

Potvrzení o očkování dítěte ne starší 3 měsíce,

vytiskne se vám zároveň s online přihláškou

Rodný list dítěte

Den otevřených dveří -  středa 27.dubna 2022 - od 15:30 do 17:00 hodin

Rodiče a děti si mohou prohlédnout třídy v obou budovách, popovídají si s paní učitelkou o tom, co je zajímá - připravte si otázky. Prohlídky školky budou umožněny po skupinkách, vždy s paní učitelkou. Těšíme se na vás.

Zveřejněno: 1.9.2021
PROJEKT Šablony III. EU