TESTOVÁNÍ - karanténa do 5.2.2021

1.února 2021  |   Zuzana Křivancová  |   71x  |

dle pokynů KHS Libereckého kraje si musí každý rodič testování pro své dítě zajistit sám, testem PCR test Covid - 19.

Žádanku na test vám vystaví pediatr vašeho dítěte. Pokud budete mít problémy s objednáním nebo žádankou, kontaktujte prosím hygienu na tel. č. 483 368 516.

Karanténa je určena do pátku 5.2.2021.

Do MŠ se mohou děti vrátit v pondělí 8.2.2021 pouze s SMS negativním potvrzením testu PCR Covid - 19.